Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t

Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t jest przeznaczona do instalowania lub aktualizowania Dell 7cx5t. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji, konfiguracji i aktualizacji systemu Dell 7cx5t. Instrukcja zawiera również informacje na temat wymagań sprzętowych, oprogramowania i procedur instalacji i aktualizacji. Instrukcja zawiera dodatkowo kroki dotyczące konfiguracji systemu, monitorowania, konserwacji i utrzymywania systemu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t

Pobieranie sterowników
Dell Computer Kamerka internetowa


Instrukcja ręcznego aktualizowania sterownika Dell Computer Webcam:

Podstawowe sterowniki Dell Computer Webcam można uzyskać za pośrednictwem systemu%%os%% lub przeprowadzając aktualizację systemu Windows®. Korzystanie z tych wstępnie zainstalowanych sterowników może obsługiwać główne funkcje Webcam.Odwiedź ten link, aby dowiedzieć się, jak zainstalować te sterowniki Dell Computer.

Autor: Dell Computer
Grupa: Kamerka internetowa
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Użyj narzędzia automatycznego do aktualizacji sterowników Dell Computer Webcam:

Sugestia: Dla większości użytkowników Windows szczególnie polecamy skorzystanie z narzędzia do aktualizacji sterowników, jak np. DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej uaktualnić sterowniki Dell Computer Kamerka internetowa. DriverDoc to narzędzie, które automatycznie pobiera i aktualizuje sterowniki Dell Computer, zapewniając, że instalujesz odpowiednią wersję sterownika dla swojego systemu operacyjnego.

Kiedy korzystasz z aplikacji do aktualizowania sterowników, takiej jak DriverDoc, pozwala ona zaktualizować nie tylko sterowniki typu Kamerka internetowa, ale również wszystkie inne niezbędne sterowniki na Twoim komputerze. Dzięki bazie danych liczącej ponad 2 150 000 pozycji (aktualizowanych każdego dnia), możesz mieć pewność, że znajdziesz właściwe sterowniki dla posiadanego sprzętu.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji Dell Computer


Co to jest zgodność systemu operacyjnego dla sterowników Dell Computer?

Windows posiada obsługiwane sterowniki dla urządzeń Dell Computer.

Jakie są instrukcje aktualizacji sterowników Dell Computer?

Sterowniki Dell Computer można zaktualizować ręcznie za pomocą Menedżera urządzeń Windows lub automatycznie, za pomocą narzędzia do aktualizacji sterowników. org/Question">

Kiedy mogę zaktualizować sterowniki Dell Computer?

Zalecamy okresowe aktualizowanie sterowników urządzeń Dell Computer, zwykle co najmniej kilka razy w roku. org/Question">

Jakie są korzyści i ryzyko związane z aktualizacją sterowników Dell Computer?

Zaktualizowane sterowniki mogą odblokować funkcje Kamerka internetowa, zwiększyć wydajność komputera i zmaksymalizować potencjał posiadanego sprzętu. Zagrożenia związane z instalacją błędnych sterowników Dell Computer to awarie systemu, spadek wydajności i ogólny brak stabilności.Typowe problemy dotyczące aktualizacji sterowników

Komunikaty o błędach związane z Dell Computer Webcam mogą być spowodowane przez nieefektywne lub przestarzałe sterowniki urządzeń. Sterowniki urządzeń zawodzą sporadycznie i niewytłumaczalnie bez wyraźnego powodu. Użytkownicy Kamerka internetowa mają nadzieję, ponieważ zazwyczaj mogą rozwiązać problem, aktualizując sterowniki urządzeń.

Nie jest to proste, aby uzyskać sterowniki Dell Computer Webcam ze względu na dużą i mylącą oficjalną stronę firmy Dell Computer. Podczas znajdowania, pobierania i ręcznego aktualizowania sterowników Dell Computer Webcam zajmuje dużo czasu, proces ten może być również mylący. Nieprawidłowe sterowniki sprzętu mogą prowadzić do poważniejszych problemów niż tylko wadliwej instalacji.

Korzystanie z programu aktualizującego sterowniki może pozwolić sterownikom na aktualizację bez trudności, więc Narzędzie do aktualizacji sterowników upewnia się, że sterowniki systemu operacyjnego komputera są aktualne i są poprawnie dopasowane do sprzętu w systemie. Kopie zapasowe sterowników oferują natychmiastowy i bezpieczny sposób przywrócenia sterownika do wcześniejszej konfiguracji, w razie potrzeby.


Przeglądaj Dell Computer Kamerka internetowa modele


 • Integrated Webcam
 • Laptop Integrated Webcam
 • QuickCam

Suma stron: 1Suma pozycji: 3


najpopularniejsze sterownika do Dell Computer Kamerka internetowa

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Pobierz nowe sterowniki Dell Computer Kamerka internetowa (Aktualizacja oprogramowania)

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj

(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki Dell Computer Webcam jednym kliknięciem w DriverDoc:Wersja:

Windows 11, wersja 21H2

Aktualizacje dla Windows 11, wersja 21H2

Windows 11 jest usługą, co oznacza, że jest ona ulepszany dzięki okresowym aktualizacjom oprogramowania. 

Najlepsze jest to, że zwykle nie trzeba nic robić! Po włączeniu funkcji Aktualizacje automatyczne, nowe aktualizacje będą automatycznie pobierane i instalowane zawsze, gdy są dostępne, a Ty nie musisz o nich pamiętać.

W lewej części tej strony znajduje się lista wszystkich aktualizacji udostępnionych dla tej wersji systemu Windows. Są także dodatkowe informacje o wersjach i znanych problemach. Zainstalowanie najnowszej aktualizacji powoduje uzyskanie również wszelkich wcześniejszych aktualizacji, które mogły zostać pominięte (w tym także wszelkich ważnych poprawek zabezpieczeń).

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji, i jak ją pobrać, zobacz: 

Windows 11 omówienie — co nowego w systemie Windows | Microsoft Docsspecyfikacje Windows 11 — Microsoft

Co nowego w Windows 11, wersja 21H2

Uaktualnianie do | nowego systemu operacyjnego Windows 11 Microsoft
 • Nowy design i dźwięki są nowoczesne, świeże, czyste i piękne, co daje poczucie spokoju i łatwości.

 • W menu Start umieściliśmy Ciebie i Twoją zawartość w centrum. Aplikacja Start korzysta z możliwości chmury i platformy Microsoft 365, aby wyświetlać najnowsze pliki niezależnie od urządzenia, na jakim były wyświetlane.

  Układy przyciągania, grupy przyciągania i pulpity to jeszcze bardziej zaawansowany sposób na wielozadaniowość i optymalizację nieruchomości na ekranie.

  Czat z aplikacji Microsoft Teams zintegrowany z paskiem zadań zapewnia szybszy sposób łączenia się z osobami, na które Ci zależy.

  Widżety to nowy spersonalizowany kanał informacyjny obsługiwany przez sztuczną inteligencję, zapewniający szybszy dostęp do informacji, na których Ci zależy, oraz światowej klasy funkcje wydajności, szybkości i produktywności przeglądarki Microsoft Edge, które pozwalają zrobić więcej w Internecie.

  Windows 11 zapewnia najlepszy system Windows do gier i odblokowuje pełny potencjał sprzętu systemu za pomocą technologii takich jak DirectX12 Ultimate, DirectStorage i Auto HDR. Dzięki Xbox Game Pass na komputer PC lub Ultimate uzyskasz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier komputerowych do grania na Windows 11 za jedną niską miesięczną cenę. (Subskrypcja Xbox Game Pass jest sprzedawana oddzielnie).

  Windows 11 oferuje nowy sklep Microsoft Store, który został przebudowany dzięki zupełnie nowemu projektowi, który ułatwia wyszukiwanie i odnajdowanie ulubionych aplikacji, gier, pokazów i filmów w jednej zaufanej lokalizacji. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wprowadzanie aplikacji dla systemu Android do Windows 11 i Microsoft Store poprzez współpracę z firmami Amazon i Intel. Rozpocznie się to od wersji zapoznawczej dla niejawnych testerów systemu Windows w nadchodzących miesiącach.

  Windows 11 jest najbardziej inkluzywną wersją systemu Windows z nowymi ulepszeniami ułatwień dostępu, które zostały opracowane dla osób niepełnosprawnych i dla osób niepełnosprawnych.

  Windows 11 otwiera nowe możliwości dla deweloperów i twórców. Otwieramy Sklep, aby umożliwić większej grupie deweloperów i niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) przenoszenie ich aplikacji do Sklepu, usprawnianie tworzenia aplikacji natywnych i internetowych za pomocą nowych narzędzi programistycznych oraz ułatwienie odświeżenia wyglądu i działania we wszystkich naszych projektach i środowiskach aplikacji.

  Windows 11 jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności i udoskonalonej obsługi za pomocą dotyku, pióra cyfrowego i poleceń głosowych.

  Windows 11 to system operacyjny do pracy hybrydowej, dostarczający nowe funkcje, które działają w sposób, w jaki pracujesz, są bezpieczne z projektu i łatwe i znajome dla informatyków do wdrażania i zarządzania. Firmy mogą również testować Windows 11 w wersji Zapoznawczej już dziś w usłudze Azure Virtual Desktop lub w ogólnej dostępności, korzystając z Windows 11 w nowym Windows 365.

Bieżący stan Windows 11 w wersji 21H2

Aby uzyskać najnowsze informacje o znanych problemach dotyczących Windows 11, przejdź do pulpitu nawigacyjnego kondycji wersji systemu Windows.

Znane problemy z tą aktualizacją

Obejście

Aby ograniczyć ten problem, wykonaj jedną z następujących czynności:

Tryby można zmieniać ręcznie za pomocą menu w edytorze IME.

Postępuj zgodnie z instrukcjami w temacie Przywróć poprzednią wersję edytora IME (Input Method Editor).

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i udostępnimy aktualizację w najbliższej wersji.

Objawy

W przypadku korzystania z edytora IME (Input Method Editor) firmy Microsoft w języku japońskim aplikacje mogą nie być w stanie automatycznie zmieniać trybów wprowadzania roman/kana.

Uwaga dla deweloperów Aplikacje, których dotyczy problem, używają funkcji ImmSetConversionStatus lub emulacji klawiszy VK_KANA.

Rozwiązywanie problemów

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy z aktywowaniem systemu Windows lub rozwiązywaniem problemów, zobacz poniższe tematy pomocy:

Rozwiązywanie problemów z błędami Windows 11 uaktualniania i instalacjiRozwiązywanie problemów z aktualizacją systemu Windows (microsoft. com)

Większość drukarek wymaga zainstalowania najnowszego sterownika drukarki, aby drukarka działała prawidłowo. Sterownik może również zostać uszkodzony, jeśli wystąpiły przerwy w zasilaniu, wirusy komputerowe lub inne problemy. Jeśli drukarka nie odpowiada, pobranie i zainstalowanie najnowszego sterownika drukarki często może rozwiązać te problemy.

Instalowanie najnowszego sterownika drukarki

Oto kilka sposobów aktualizowania sterownika drukarki.

W usłudze Windows Update można znaleźć zaktualizowaną wersję sterownika drukarki. Aby użyć tej usługi:

 1. Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz pozycję Ustawienia > Windows Update.

  Otwórz Windows Update

 2. Wybierz pozycję Sprawdź aktualizacje.

Jeśli usługa Windows Update wykryje zaktualizowany sterownik, pobierze go i zainstaluje, a drukarka będzie go automatycznie używać. Jeśli nie można automatycznie zainstalować sterownika urządzenia, może istnieć opcjonalny sterownik, którego może użyć drukarka. Aby sprawdzić, czy są dostępne sterowniki opcjonalne:

Po zakończeniu sprawdzania wybierz pozycję Opcje zaawansowane, a następnie wybierz pozycję Aktualizacje opcjonalne.

Wybierz pozycję Aktualizacje sterowników, jeśli są dostępne.

Zaznacz pole wyboru obok sterownika skojarzonego z drukarką.

Wybierz pozycję Pobierz & instalacji.

Uwaga: Jeśli nie możesz znaleźć opcjonalnego sterownika, który działa w przypadku drukarki, może być konieczne pobranie i zainstalowanie sterownika z witryny internetowej producenta drukarki. 

Jeśli drukarka została dostarczona z dyskiem, może zawierać oprogramowanie, które może pomóc w zainstalowaniu sterowników drukarki lub może pomóc w sprawdzeniu dostępności aktualizacji sterowników.

Sprawdź witrynę pomocy technicznej producenta drukarki. Aby ją znaleźć, wyszukaj w Internecie nazwę producenta drukarki oraz wyraz "pomoc techniczna", na przykład "Pomoc techniczna HP". 

Aktualizacje sterowników są często dostępne w sekcji „Sterowniki” w witrynie internetowej producenta drukarki. Niektóre witryny pomocy technicznej umożliwiają wyszukiwanie bezpośrednio numeru modelu drukarki. Znajdź i pobierz najnowszy sterownik dla swojego modelu drukarki, a następnie wykonaj instrukcje instalacji podane w witrynie internetowej producenta.

Większość sterowników instaluje się sama. Po pobraniu pliku kliknij dwukrotnie (lub naciśnij dwukrotnie) plik, aby rozpocząć instalację. Następnie wykonaj poniższe kroki, aby usunąć i ponownie zainstalować drukarkę.

Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start , a następnie wybierz pozycję Ustawienia  > urządzenia bluetooth & > drukarki & skanery.

Otwieranie & skanerów drukarek

Znajdź drukarkę, zaznacz ją, a następnie wybierz pozycję Usuń.

Po usunięciu drukarki dodaj ją z powrotem, wybierając pozycję Dodaj urządzenie. Poczekaj, aż urządzenie znajdzie pobliskie drukarki, wybierz odpowiednią drukarkę, a następnie wybierz pozycję Dodaj urządzenie.

Większości drukarek wymagana zainstalowania najnowszego sterownika, tak aby drukarka działała prawidłowo. Jeśli ostatnio uaktualniano ze starszej wersji systemu Windows, sterownik drukarki może współpracować z poprzednią wersją, ale może nie działać dobrze lub w ogóle nie działać w systemie Windows 10. Ponadto jeśli w ostatnim czasie wystąpiły awarie zasilania, zainfekowanie wirusem lub inne problemy, sterownik drukarki mógł zostać uszkodzony. Pobranie i zainstalowanie najnowszego sterownika drukarki często może rozwiązać te problemy. 

Instalowanie najnowszego sterownika drukarki

Wybierz pozycję Start, a następnie pozycję Ustawienia > Aktualizuj & > zabezpieczeń Windows Update
Otwórz Windows Update.

Po zakończeniu sprawdzania aktualizacji wybierz pozycję Wyświetl aktualizacje opcjonalne, jeśli jest to widoczne.

Na następnym ekranie rozwiń pozycję Aktualizacje sterowników.

Jeśli widzisz odpowiednie sterowniki drukarki, wybierz aktualizacje, które chcesz pobrać i zainstalować.

Wybierz pozycję Pobierz i zainstaluj.

Jeśli drukarka została dostarczona z dyskiem, może on zawierać oprogramowanie pomagające zainstalować sterowniki drukarki lub sprawdzić dostępność aktualizacji sterowników.

Większość sterowników instaluje się sama. Po ich pobraniu kliknij dwukrotnie (lub naciśnij dwukrotnie) plik, aby rozpocząć instalowanie.

Wybierz pozycję Start , a następnie pozycję Ustawienia > Urządzenia  > Drukarki & skanery .
Otwieranie & skanerów drukarek

W obszarze Drukarki i skanery znajdź drukarkę, wybierz ją, a następnie wybierz pozycję Usuń urządzenie.

Po usunięciu drukarki dodają ją z powrotem, wybierając opcję Dodaj drukarkę lub skaner.

Co robić, jeśli sterownik się nie instaluje

Jeśli po dwukrotnym kliknięciu pliku instalacyjnego nic się nie dzieje, wykonaj następujące kroki:

Przewiń w dół do pozycji Powiązane ustawienia i wybierz pozycję Właściwości serwera wydruku.

Wybierz kartę Sterowniki i sprawdź, czy na liście znajduje się drukarka. Jeśli tak, wszystko masz gotowe do pracy.

Jeśli nie widać drukarki na liście, wybierz pozycję Dodaj, a następnie w oknie Kreator dodawania sterowników drukarek — Zapraszamy! wybierz opcję Dalej.

Wybierz architekturę urządzenia, a następnie wybierz pozycję Dalej.

Po lewej stronie wybierz producenta drukarki, a następnie po prawej stronie wybierz sterownik drukarki.

Wybierz pozycję Dalej, wybierz pozycję Zakończ i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać sterownik.

Postępuj zgodnie z instrukcjami w sekcji powyżej, aby usunąć i ponownie zainstalować drukarkę.

Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i aktualizacji Dell 7cx5t